VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Lion
De Lion van Riakeo is een cake met 25 shots
1) Gewatteerde titanium goudwilg met kleurrijke rode punten
2) Gewatteerde titanium goudwilg met kleurrijke groene punten
3) Gewatteerde titanium goudwilg
4) Gewatteerde titanium goudwilg met kleurrijke roze punten
5) Salvo van Titanium Golden Willow gleed langs knallende bloemen
| Artikelnummer: | SW10039 |
| Brutogewicht: | 4,33 kg |
| EAN: | 1320030322501 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 500 gram |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 30 sec |
| Schotenaantal: | 25 |