VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Magellan
Magellan van Argento is een 16-schots vuurwerkbatterij van 30 mm kaliber met een tweekleurige blinkende kometen naar tweekleurige boeketten, afwisselend in rood-wit en groen-goud.
| Artikelnummer: | AC30-16-6 |
| Brutogewicht: | 2,25 kg |
| EAN: | 5901122910862 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 353,6 g |
| ca. 30 mm | |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 32 sec |
| Schotenaantal: | 16 |