VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Mephisto
Mephisto van Argento is een 10-schots vuurwerkbatterij van 25 mm kaliber met een rode blinkende comeet naar een titaniumgoud boeket, met rode bloemsterren..
| Artikelnummer: | AC25-10-16 |
| Brutogewicht: | 0,94 kg |
| EAN: | 5901122911531 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 138 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | ca. 35 m |
| Brandduur: | ca. 20 sec |
| Schotenaantal: | 10 |