VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Out of Limits
Out of Limits van Nico heeft 36 schoten, snel achter elkaar afgevuurd, met luid ontmantelende effectboeketten met talloze rode sterren met zilveren glitter, gele sterren met groene glitter, groene sterren met gouden glitter of zilveren sterren met rode glitter, gevolgd door een finale van gouden chrysanteneffecten.
| Artikelnummer: | 05710 |
| Brutogewicht: | 4,2 kg |
| EAN: | 4014361057104 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 486 g |
| Kaliber: | ca. 29 mm |
| Effecthoogte: | ca. 40 m |
| Brandduur: | ca. 30 sec |
| Schotenaantal: | 36 |