VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Peking Opera 2
Peking Opera 2 van Riakeo: 71 schoten met heulers, crackling, ghosteffects, gouden weiden en een knallend titangoud finale. Topshow voor oud & nieuw!
| Artikelnummer: | HF-71-2228 |
| Brutogewicht: | 6,45 kg |
| EAN: | 0132512228851 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2, 1.3G |
| NEM: | 961,5 gram |
| Kaliber: | ca. 20/25/30 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 40 sec |
| Schotenaantal: | 71 |