VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Purple Python
Purple Python van Funke is een nieuwe vuurwerkbatterij van 30 mm kaliber met 20 schoten paarse komeetstaartstijgers die uiteenspatten in paarse Medusa-sterren met zilveren vonkstaarten.
| Artikelnummer: | FC30-20-20 |
| Brutogewicht: | 2,88 kg |
| EAN: | 5901122925606 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 500 g |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 15 sec |
| Schotenaantal: | 20 |