VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Rainbow Wiper
Rainbow Wiper van Argento is een batterij met 42 schoten in kaliber 20 mm met witte flitsende vuurpotten die in een snel Z-patroon worden afgevuurd, waardoor er afwisselend 7 kleuren in de kometen verschijnen. Bij impact volgt er een laatste salvo.
| Artikelnummer: | AC20-42-12 |
| Brutogewicht: | 2 kg |
| EAN: | 5901122912323 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 483 g |
| Kaliber: | ca. 20 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 11 sec |
| Schotenaantal: | 42 |