VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Sakkara
Sakkara van Argento is een batterij met 40 schoten en drie verschillende effecten in toenemend kaliber. De wapens worden altijd eerst individueel afgevuurd en vervolgens in een waaiervorm.
Effecten:
1.) Titaniumgouden staartklim naar titaniumgouden wilg met brokaatsterren.
2.) Knipperende staartklim in rood en groen naar een flitsend sterrenboeket in rood, groen en goud.
3.) Zilveren crackerstaartklim naar zilveren crackers met dahliasterren in citroengeel, paars en blauw.
| Artikelnummer: | ACM40-1 |
| Brutogewicht: | 3,33 kg |
| EAN: | 5901122911111 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 499,92 g |
| Kaliber: | ca. 20/25/30 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 35 sec |
| Schotenaantal: | 40 |