VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Shameless
De Shameless van Riakeo is een 101 schots compound met diverse goudeffecten, knipperboeketten met kleurrijke dahlia's of knetterende chrysant zijn slechts drie van de exclusieve effecten in dit hoogwaardige composiet.
| Artikelnummer: | HF-101-2216 |
| Brutogewicht: | 15 kg |
| EAN: | |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2, 1.3G |
| NEM: | 1987 gram |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 75 sec |
| Schotenaantal: | 101 |