VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Silberfontänen van Funke
Fonteinen met heldere, lang brandende zilveren vonken en de maximaal toegestane hoeveelheid in F1 van 7,5 g per stuk. 10 stuks per doos
Fonteinen met heldere, lang brandende zilveren vonken en de maximaal toegestane hoeveelheid in F1 van 7,5 g per stuk. 10 stuks per doos
| Artikelnummer: | FF-25SF55 |
| Brutogewicht: | 0,40 kg |
| EAN: | 5901122924654 |
| Aantal stuks: | 10 |
| CE categorie: | F1 |
| NEM: | 75 g |
| Kaliber: | 23 |
| Effecthoogte: | 3 m |