VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Spring Break
Spring Break van Nico is een 36 schots batterij met 6 verschillende effecten en 4 uitwaaierende rijen vuurwerkbuizen, eindigend in een finale met 6 gelijktijdig opstijgende bombettes met rood en groen gekleurde sterrenboeketten, omlijst door talloze zilveren knetterende sterren.
| Artikelnummer: | 05218 |
| Brutogewicht: | 2,7 kg |
| EAN: | 4014361052185 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 364 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | ca. 40 m |
| Brandduur: | ca. 35 sec |
| Schotenaantal: | 36 |