VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Titanium Crossette Yellow
Titanium Crossette Yellow van Argento is een 16-schots vuurwerkbatterij van 20 mm kaliber met opstijgende zilverstaartkometen met een gele punt, die zich in het zenit in 4 delen splitsen.
| Artikelnummer: | AC20-16-CY |
| Brutogewicht: | 0,71 kg |
| EAN: | 4262363230937 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 209,6 g |
| Kaliber | ca. 20 mm |
| Effecthoogte: | ca. 25 m |
| Brandduur: | ca. 20 sec |
| Schotenaantal: | 16 |