VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Tropica
Tropica van Argento is een batterij met 25 schoten in kaliber 30 mm, waarvan de staart afwisselend oploopt in palmboeketten in de kleuren rood, blauw, geel, violet en groen, altijd gecombineerd met zilveren crackers.
| Artikelnummer: | AC30-25-3 |
| Brutogewicht: | 3,25 kg |
| EAN: | 5901122910886 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 500 g |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 37 sec |
| Schotenaantal: | 25 |