VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Valentin
Valentin van Argento is een Z-waaier batterij gemaakt van titanium gouden staarten die oplopen in boeketten van titanium gouden wilgen met transformatiepunten in 5 verschillende kleuren, altijd gecombineerd met gouden oogkleppen.
| Artikelnummer: | AC30-25-F2 |
| Brutogewicht: | 3,5 kg |
| EAN: | 5901122910930 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 500 g |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 32 sec |
| Schotenaantal: | 25 |