VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Volta Multicolor
Volta Multicolor van Argento is een batterij met 25 schoten, met snel vurende, boogvormige kometen die afwisselend rood, blauw, violet, geel en groen kleuren. Een geruisloos effect.
| Artikelnummer: | AC20-25-9M |
| Brutogewicht: | 1 kg |
| EAN: | 5901122911654 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 200 g |
| Kaliber: | ca. 20 mm |
| Effecthoogte: | ca. 25 m |
| Brandduur: | ca. 14 sec |
| Schotenaantal: | 25 |