VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Zylon
Zylon van Argento is een batterij met 25 schoten met knipperende tail risers en boeketten in vier verschillende kleuren, altijd gecombineerd met blauwe sterren en titanium gouden palmen.
Effecten, afwisselend afgevuurd:
1.) Rode knipperende tail riser naar titanium gouden palm met blauwe sterren en rode flashers;
2.) Witte knipperende tail riser naar titanium gouden palm met blauwe sterren en witte flashers;
3.) Gouden knipperende tail riser naar titanium gouden palm met blauwe sterren en gouden flashers;
4.) Groene knipperende tail riser naar titanium gouden palm met blauwe sterren en groene flashers
| Artikelnummer: | AC30-25-5 |
| Brutogewicht: | 3,65 kg |
| EAN: | 5901122910909 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 500 g |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effecthoogte: | ca. 45 m |
| Brandduur: | ca. 37 sec |
| Schotenaantal: | 25 |