VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Erzschlag
Erzschlag van Blackboxx is een zilveren staartwervelingen geschoten in een waaier van 3 met transformatie in gouden vonkpalmen met sterwolken in blauw, geel, rood, heldergroen, oranje en paars met rode flikkering.
| Artikelnummer: | 20509 |
| Brutogewicht: | 3,390 kg |
| EAN: | 4250759503864 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 493 g |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Effecthoogte: | |
| Brandduur: | ca. 20 sec |
| Schotenaantal: | 21 |