VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Sandmann
Sandmann van Blackboxx bestaat uit paarse boeketten in een groene glinsterende wolk, gecombineerd met gouden glinsterende wilgen in blauwe sterren, vergezeld door gouden glinsterende staarten met groene, lichtgevende kometen.
| Artikelnummer: | 20726 |
| Brutogewicht: | 3,94 kg |
| EAN: | 4250759503741 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 358 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | |
| Brandduur: | ca. 30 sec |
| Schotenaantal: | 25 |