VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Hypnotika
Hypnotika van Blackboxx heeft gouden flikkerende kokospalmen, omringd door rode flikkerende sterren en staarten van flikkerend titaniumgoud
| Artikelnummer: | 20033 |
| Brutogewicht: | 0,844 kg |
| EAN: | 4250759500634 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 132 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | |
| Brandduur: | ca. 25 sec |
| Schotenaantal: | 16 |