VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Schwarzw Witwe
Schwarze Witwe van Blackboxx heeft titaniumgouden palmen in een diepblauw boeket van sterren en oplopend met een dikke titaniumgouden staart.
| Artikelnummer: | 20034 |
| Brutogewicht: | 0,759 kg |
| EAN: | 4250759500078 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 132 g |
| Kaliber: | ca. 25 mm |
| Effecthoogte: | |
| Brandduur: | ca. 25 sec |
| Schotenaantal: | 10 |