VOORBEREIDINGEN SEIZOEN 2026
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Momenteel zijn we bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2026. Op 1 september 2026 zal de webshop weer geopend zijn met onze nieuwe producten.
Team Chico Feuerwerk
Omschrijving
Xtravagant
Xtravagant van Blackboxx is een waaier gemaakt van zilveren staartkometen getransformeerd in zilvervonkpalmen in een kleurrijk boeket van pioensterren in paars, geel, karmozijnrood, felgroen en oranje.
| Artikelnummer: | 20522 |
| Brutogewicht: | 3,20 kg |
| EAN: | 4250759503567 |
| Eenheidsdelen: | 1 |
| CE categorie: | F2 |
| NEM: | 486 g |
| Kaliber: | ca. 30 mm |
| Brandduur: | ca. 20 sec |
| Schotenaantal: | 25 |